Pasjonaci w sieci

W dobrym świetle

Projekty sypią się z rękawa

Pierwsze spotkanie „Książek na miarę” przerasta oczekiwania wszystkich. 10 października w Formini było nas 31 osób. 23 dzieci, czworo seniorów, opiekunowie i prowadząca zajęcia Anna Kiermaszek​. No i Bogumiła Ziołko-Napieralska​ z filii nr 4 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Rybniku.
Test na kreatywność przeszliśmy wszyscy. I seniorzy, i dzieci, i opiekunowie również. Nikt się nie wyłamał. W zasadzie po drugim teście zaczęły powstawać pierwsze projekty książeczek. Trochę zdjęć zupełnie nie wybieranych i nie ogarniających wszystkiego co się działo w albumie niżej. Bo mnie też „zapędziła” Bogusia do zdawania testów. Mam nadzieję, ze Bogusia dołoży tutaj również swoje zdjęcia. A na zdjęciach widać, że praca wre, że wszyscy mają wspaniałe pomysły, że jest kolorowo. Że wszyscy są przejęci swoimi działaniami. I o to chodzi w projekcie „Książki na miarę”.
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam na 17 października o 16:00 znowu w Formini. Będziemy działać z kolejnymi dziećmi i mam nadzieję z kolejnymi seniorami!

Zapraszamy
Staszek Bulandra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *