Pasjonaci w sieci

W dobrym świetle

Blogować albo nie blogować; oto jest pytanie

Na warsztaty modułu „Moja przestrzeń w sieci” w ramach szkolenia Seniorzy w sieci zgłosiło się 30 osób. Po trzech spotkaniach na szkoleniowej stronie WWW powstało 14 zaczątków osobistych blogów. Czas zadać w tym zespole pytanie co dalej. Dzisiaj Walentynki czyli źle dobrany termin spotkania. Mimo to trafiła na spotkanie pani Anna. W taki dzień można sobie pomarzyć. Popatrzcie jak to wyglądało naprawdę!

Na Wasze opinie, być może na Wasze sny o blogowaniu czekam w komentarzach tutaj, na Facebooku, mailem, a także pod znanym Wam telefonem.
Pani Anna też dopiero zaczyna. Konsultowaliśmy z nią dodawanie do wpisu obrazka wyróżniającego. Bo dodając obrazek do istniejącego wpisu, trzeba pamiętać o zakończeniu aktualizowania kliknięciem opcji „Aktualizuj” na górze edytora. Przy okazji warto zwrócić uwagę na zawartość wpisów bloga pani Ani. Wpadła na świetny pomysł. Bloga o kreatywności, ale także o społecznych relacjach jej wnuków z rodziną. Będzie co oglądać i czytać, kiedy zdecydujemy się po szkoleniu przenieść wszystkie blogi do https://zpasjami.net.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *