Pasjonaci w sieci

W dobrym świetle

Festiwal Światła 2023 w Gdańsku

O nas

Kim sa organizatorzy? 

Jesteśmy ludźmi, którzy chcą działać. Tworzyć, eksperymentować, odkrywać, psuć i naprawiać. Są wśród nas przedstawiciele i przedstawicielki kilku trójmiejskich organizacji: HevelianumHackerspace Trójmiasto i CUMY warsztat otwarty. Hevelianum to miejsce, w którym nauka spotyka się z historią, Hackerspace to grupa pasjonatów technologii i konstruktorów, a CUMY to przestrzeń warsztatowa, w której można zrealizować wszystkie pomysły.

Jesteśmy artystami, naukowcami, aktywistami i konstruktorami. Połączyliśmy siły i zasoby, aby zrobić coś czego jeszcze nie było – festiwal tworzony oddolnie, przez ludzi, dla ludzi. Bez kuratora, bez dyrektora, bez ograniczeń. Każdy z organizatorów festiwalu jest tutaj po to, by zrealizować swoje marzenie. Każdy działa w dziedzinie, która go pasjonuje i realizuje projekt, który daje mu radość.

Chcemy by było nas jeszcze więcej! Tworzymy festiwal otwarty na lokalną społeczność i różnorodną publiczność. Do udziału i współtworzenia festiwalu zapraszamy miłośników sztuki, nauki i technologii, dzieci, rodziców, studentów, absolwentów… i babcie też! 

13 maja 2023 zapraszamy na warsztaty „Światło na sztuczną inteligencję”.

Informacje o naszym zespole są tutaj LINK

Ubiegłoroczna strona Festiwalu jest tutaj https://festiwalswiatla.hs3.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jestem emerytowanym nauczycielem akademickim Politechniki Gdańskiej, kierownikiem Autoryzowanego Centrum Szkolenia Autodesk, https://pg.edu.pl/aap, administratorem platformy https://jatobym.moodle.pl/, współorganizatorem gdańskiego Festiwalu Światła https://festiwalswiatla.hs3.pl/projekty/.