Pasjonaci w sieci

W dobrym świetle

Zagadka! Czy to jest DOM PASJONATÓW?

Oto zagadka! Powiedzcie co to może być? Obrazek po obrazku zbliżymy się do rozwiązania zagadki.

Widać, że loguję się do Microsoft Teams, podaję swoje konto, a za chwilę podam hasło, czyli mój klucz do jakichś drzwi w portalu https://zpasjami.net i jednocześnie w Teamsach.

Kluczem otworzyłem drzwi i trafiłem na listę pracowni. Każdą z pracowni możemy odwiedzić i zobaczyć, co w niej się aktualnie dzieje. Każdy, kto ma klucz, może tworzyć nowe pracownie swoich pasji.

Oto kolejna cecha obiektu, którego nazwę chcemy odgadnąć. W obiekcie obowiązuje harmonogram zajęć w pracowniach. Jeśli masz klucz, to możesz do kalendarza dopisać swoje wydarzenia w pracowniach. Wydarzenia, na które zaprosisz wszystkich swoich znajomych.

W pracowniach naszego obiektu-zagadki odbywają się normalne zajęcia. Wszyscy uczestnicy się widzą nawzajem. Widzą się, ale i słyszą się. Mogą nawzajem prezentować sobie swoje pasje. Mogą przekazywać sobie wiedzę potrzebną do realizacji konkretnych przedsięwzięć w ramach ich pasji. Na przykład pasjonat filmowiec, przekazuje pasjonatom teatralnym wiedzę, jak najlepiej sfilmować wydarzenie teatralne.

Czy jest to ogólnopolski DOM kultury PASJONATÓW?

Czy to w ogóle możliwe? Żeby aplikacja komputerowa Microsoft Teams była platformą działań społecznych, kulturalnych, pasjonackich?

Skoro w polskich szkołach nauczanie zdalne realizowane jest przez tę aplikację, skoro jest grupa pasjonatów z całej Polski, którzy chcą ze sobą współpracować, tak jak Grupa KAfilm na facebooku, to po prostu trzeba mieć tę aplikację i można działać!

Teams dla szkół jest bezpłatne. W innych zastosowaniach trzeba za Teams płacić. Niemniej MAMY TEAMS! Mamy sporą liczbę licencji dla aktywnych pasjonatów, chcących prowadzić blogi w naszym portalu, chcących uczestniczyć w zajęciach naszego DOMU PASJONATÓW.
Oczywiście przy przedłużającym się okresie nieaktywności konta Teams będą usuwane z systemu, by móc uruchomić aktywność kolejnych pragnących współpracować PASJONATÓW.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *