Pasjonaci w sieci

W dobrym świetle

@ Pasje Jagody

O mnie

Od dziecka byłam kreatywna. Najpierw projektowałam stroje dla lalek, potem tworzyłam ubrania dla siebie. Nie chciałam być powtarzalna. Właściwe ubranie to jeden ze sposobów na pokazanie sobie i innym piękna. Choć wiem, że piękno wypływa przede wszystkim z wnętrza człowieka, a strój jest tylko dodatkiem.

Odkrycie jednej z moich pasji, jaką jest malowanie obrazów uważam za przypadkowe, choć wiedziałam, że kryje się we mnie artystyczna dusza. To wspaniały sposób na wyrażanie piękna jakie dostrzegamy wokół nas. Zawsze pociągało mnie tworzenie…

Zaczęłam malować w 2020 r. Mój pierwszy obraz powstał wiosną z początkiem pandemii, co w tym trudnym czasie było odskocznią od złych wiadomości i okazało się swoistą terapią. Maluję intuicyjnie i daję się prowadzić emocjom, które mi towarzyszą. Stopniowo dojrzewam artystycznie. Staram się malować sercem i duszą… bo to chyba w tej sztuce jest najważniejsze, aby wyrażać siebie. Dopiero poznaję tajniki malarstwa i szukam własnej drogi w tej dziedzinie sztuki. Nie korzystałam z żadnej edukacji artystycznej. Zawsze fascynowało mnie piękno natury, kolory i ulotność chwil. Inspirują mnie także zdjęcia, które kolekcjonuję a także własna wyobraźnia. Dostrzegam w życiu dużo kolorów. Mam barwną duszę.

1 KOMENTARZ

  1. Widać w tych prezentowanych pracach subtelność,delikatność,wrażliwość artystki,a nade wszystko piękno.Gratuluję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *